göbek bandı
göbek bandı
7/24 Sipariş ve Destek Hattı: 0216 464 34 38
1

S.S.S

GoldSlim Göbek Bandı Güvenli midir?
Tamamen güvenlidir.
%100 Doğaldır.
Harici Midenin veya Göbeğin Üstüne Uygulanır.
Kafein ve efedra içermez.

GoldSlimin Sonuçlarını Nasıl Fark ederim?
İlk 12 Gün İçerisinde bir değişiklik fark edeceksiniz. Sonraki 30 gün içerisinde sizde 4-6 kg arası kilo verdiğinizi gözlemleyeceksiniz. Bu sonuçları görmek için düzenli kullanmanız yeterli olacaktır.

GoldSlim  İlaçlarla birlikte kullanılabilir mi?
GoldSlim dışarıdan uygulanan bir yama ve tamamen doğal olduğu için ilaçlarla birlikte kullanılmasında herhangi bir sakınca yoktur.

GoldSlim Zayıflama Bandı Neden Göbeğe Uygulanır?
Göbek bölgesine yama uygulaması zaman içinde gelişen ve 1000 yıllık geçmişe sahip geleneksel tıpçılar tarafından uygulanmış tedavi yöntemidir. Göbek bölgesine yamanın uygulanması içerisindeki bileşenlerin deri altına hızlı şekilde nüfuz ederek buradan kılcal damarlara ve kana hızlı şekilde karışır bu sebeple daha çabuk etki ederek metabolizmayı ve sindirim sistemini düzenleyerek kilo vermenizi sağlar.

Göbek Bandı Neden Geceleri Kullanılır?
Uykudayken Metabolizma en düşük seviyeye iner bu sebepten dolayı vücut uykuda aşırı yağ depolama eğilimindedir. Bu nedenle geceleri kilo kaybını başlatmak önemlidir. Ağızdan alınan ilaçlar  2-4 saat  metabolizmaya etki eder ve etkisi kaybolduğunda metabolizma tembelleşme sürecine girer ancak GoldSlim 12 saat boyunca yağ sentezini  engelleyerek ve yağı ayrıştırarak gece kilo almayı engeller.

GoldSlim Göbek Bandı Nasıl Çalışır?
GoldSlim Göbek Bandı iştah kontrolünü sağlar, metabolizmayı hızlandırır, fazla yağları yakar ve vücutta zararlı toksinlerin atılmasına yardımcı olur. Aynı zamanda kan basıncınıcını ve kolestrol düzeyini dengelemeye yardımcı olur.

GoldSlim  Kullanırken Diyet ve Egzersiz Yamak Gerekir mi?
Sadece Her Zamanki Gibi Yaşamaya Devam Ederken Sağlık Kurallarını uygulamak ve zararlı gıdalardan uzak durmak önemlidir.

GoldSlim Göbek Bandını Herkes Kullanabilir mi?
14 Yaş Üstü insanlar kullanabilir. Hamileliğin Herhangi bir aşamasında olan kadınlar kullanamaz.

GoldSlim Ne Kadar Süre Kullanılabilir?

Etkili bir sonuç alabilmek için en az 3-4 ay kullanılması önerilmektedir.

GÖBEK BANDI