göbek bandı
göbek bandı
7/24 Sipariş ve Destek Hattı: 0216 464 34 38

Ramazanda Kilo Verme Göbek Bandı

Ramazanın yaklaşmasıyla beraber kilo sorunu olan arkadaşları korku sarmış durummda. Ramazanda dengesiz beslenme sonucu daha çok kilo almaktan korkan bir çok vatandaşımız oruç tutmamakta. Halbuki bu bir çözüm yolu değildir. Zayıflama hapı kullanan bir çok insan ramazan dolayısıyla hap kullanamıyacağı için daha pratik bir çözüm yolu gerekmekteydi ve sizler için göbek eritme bandını geliştirdik. Göbek eritme bandı sayesinde ramazanda en çok yaptığımız şey olan uykuda kilo vermemiz mümkün. Bu mucizevi bantı yatmadan önce göbeğimize yapıştırıyoruz ve 12 saat sonra uyandığımızda göbeğğimizden çıkartıyoruz. Bir gecede tam 200 gr veriyoruz. Böylece 10 günde 2000 gr 30 günde ise 6000 gr yani tam 6 kilo vermiş oluyoruz. Evet yanlış duymadınız arkadaşlar bu ramazanda herkes yattığı yerden 6 kilo verebilecek.

Bunun yanı sıra diğer yöntemlerede başvurarak bu ramazan tam 10 kilo vermeniz mümkün. Şimdi size ramazanda unutmamanız gereken bir kaç püf noktadan bahsedeceğim. Sahurda çok yağlı yemeklerden kaçının ve bol bol su içmeye özen gösterin. İftarlarda yine aynı şekilde midenize birden baskı yapmayın. Mideniz tüm gün aç olduğu için nbirden baskı yaparsanız sizin için iyi olmayacaktır. İftar saatlerinde ilk olarak 1-2 bardak suyunuzu içtikden sonra bir tas çorba veya sulu yemek yedikden sonra 1 saat kadar mola verin ve daha bir şey yemeyin yani karnınızı tam anlamıyla doğurmayın. 1 saat sonra metabolizmanız yedikleriniz sonucu çalışmaya başlayacaktır işte şimdi tekrar yemek yiyebilirsiniz.

İkinci etapda yemek yemeye başladığınız zaman yine midenize fazla yüklenmeyin. Ramazanlarda yapılan en büyük hata patlayana kadar yemek yemektir. bu çok büyük bir hatadır. Doymaya başladığınız an yemeği bırakmanız gerekmektedir. Karnınızı tam anlamıyla patlayacak kadar doldurmamanız metabolizmanızında rahat çalışmasını sağlayacaktır ve besinleri yakmanız bir o kadar daha kolay olacaktır. Ramazanlarda yapılan büyük hatalardan bir taneside yağla pide yiyilmesidir. Özelliklede susamlı pide. Ramazan pidesi alırken özellikle susamsız pide almaya özen gösteriniz. Pide üzerinde bulunan susamlarda yüksek miktarda yağ bulunmaktadır ve bir parça pide de ortalama 1000 – 2000 arası susam bulunmaktadır. Çoğu insan bunu bilmez ama bir pide üzerindeki susamlar ortalama 250 gr tereyağı ile eşit miktardadır. Üstelik birde susamlı pide üzerine tereyağı koyup yiyorsanız aldığınız kilolar kaçınılmaz olacaktır.

Göbek Bandı
Uykuyla pek arası olmayan arfkadaşlar Göbek Bandı‘nı gündüzde takabilirler. Göbek eritme bandı göbek bölgenizdeki metabolizmayı sürekli canlı tutar ve o bölgedeki yağları eritmenizi sağlar. Ramazan diyeti boyunca bu maddelere dikkat ederseniz kilo almayacağınız gibi 10 kiloya kadar vermenizde mümkün. Unutmayalımki herşeyin başı istemektir. Bir şeyi isterseniz muhakkak olur. Şifa allahtan muhakkak fakat ipleri elden bırakmamak gerek azimli olup başarmak gerek. Kilo okadar fazla korkulması gereken bir sorun değil bence aşılabilir bir sorun olarak görüyorum yeterki kişi bilinçli olsun ve kilo vermeyi istesin gerisi hallolur.

, , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

GÖBEK BANDI