göbek bandı
göbek bandı
7/24 Sipariş ve Destek Hattı: 0216 464 34 38

Dermo Slim Göbek Bandı ile Kilo Verme

Düşük kalori diyetleri size çok yediğinizi, ya da zararlı ve kalorisi bol yiyecekler yediğinizi söylerler. Bu doğrudur ama bunu neden yaptığınızı açıklamazlar. Dermo Slim göbek bandı ile hızlıca kilo verme  sorunundan kurtulabilirsiniz. Ayrıca çok fazla kalori aldığınız için şişmanladığınızı, kalori miktarını azaltırsanız, kilo vereceğinizi de söylerler.
Beslenme uzmanlarının sizin için belirlediği rejimler 1.800 ya da 1.500 veya 1.200 kaloriyi, hatta belki 600 kaloriyi aşmamanızı öngörür. timthumbBu sayıyı aşmamak için devamlı hesap yaparak yemek yersiniz. Bir nükleer santralin enerji kayıtlarına benzeyen bu ayarlama biçimi, bu konuda literatürde bulabildiğim ilk tarih olan 1947’den beri yürürlüktedir.
Her şeyden, ama az miktarda yemek, izin verilen kalori miktarını aşmamak için bütün gün yediğiniz her besinin tek tek kalori hesabını yaparak yemek yemeniz anlamına gelir Bu tür talimatlar, kilo alma eğilimindeki kişilerin aklından geçenlere tamamen aykırıdır. Böyle talimatları uygulayabilmeleri ya da böyle ince hesaplan yapabilmeleri mümkün olsaydı, bu aşın kilolu ya da obez kişiler, daha en başında aşın kilolu ya da obez olmazlardı.


kiloyla-dost-olmakRejim yapanların bazıları bu işin üstesinden gelebilmişse, bu onların olağanüstü azimli olduklarım ve zayıflamak uğruna, kimliklerini, karakterlerini değiştirmeyi kabullendiklerim gösterir.
İyi ama istediğiniz kiloya düşmeyi başardığınız zaman ne olur? Her zaman hiç hesapsız yediği için kilo almış birinden bir anda bir kalori hesap makinesine dönüşmesini isteyebilirmisiniz?
Pratisyenlik yaşamımda ilgilenmem gerekenlerin neredeyse hepsi, yemekle ilişkileri “ya hep ya hiç”, “ancak uç noktalardaysam iyiyim”, ya da “hiçbir şeyi yarım yapmayı beceremiyorum” modeline uyan kadın ve erkeklerdi. Fazla kiloları sorulduğunda, bu harika insanlar, en sıkı diyetten sonra bile bir anda “ne olursa olsun” deyip kendilerini tama¬men bırakma durumuna geçebildiklerini itiraf ettiler.
Bu doğaya aykırı diyeti savunmak isteyen destekçileri, ortaya ‘DENGE’ sözcüğünü atmışlardır: ‘Dengeli beslenin derler. Ama obezler dengeli beslenme becerisine sahip olsalardı, zaten asla fazla kiloları olmazdı. Siz yaşadığınız ülkenin her hangi bir yerinde iri yarı, kilolu ya da obez olmayı arzulayanı bir tek kadın bulunduğuna inanmyormusunuz? 35 yıl içinde, benim karşıma bir tane bile çıkmadı. Bir kadın obez olduysa, yeme arzusuna karşı koyamadığı içindir. Böyle birinden! günde yalnızca 900 kalori tüketmesini istemek, şaşkınlığını ve üzüntüsünü artırmaktan öteye gitmeyecektir.
basen-eritme-390x245Bu düşük kalori diyetleri ortaya çıkalı 60 yıldan uzun zaman oldu.  Dermo Slim göbek bandı ile tanışan herkes memnun. Dahası, alınan kalorileri hesaplamayı ve azalmayı önermek, doğası gereği, ulaşılan kilonun kalıcı olma konusunda umut vermeyi olanaksız kılar. Bunun tek istisnai Weight Watchers (1963 yılında Amerika’da, Brooklyn’de kurulmuş, diyet ürünleri sunması yanında, kilo verme konusunda da hizmet veren bir şirket) yöntemidir. Bu yöntemde puanlama sistemi aracılığıyla yiyecekleri hesaplamak önerilir.
Ama dermo slim yenilikçi ve etkili olan zayıflama bandı, diyetin kendisi değildir; asıl haşan, zamanında gerçek bir devrim kabul edilmiş toplantı düzenleme sisteminindir. Bana göre, Weight Watchers dünyadaki kilo artışı sorununun önüne geçtiğini iddia edebilecek tek kuruluştur.
Bununla birlikte, gerçek bir izleme olmadıktan sonra, uygulanan düşük kalori diyetlerinin neredeyse tamamı otomatikman başarısız olmaya mahkûmdur. Bunun yanı sıra, tıpkı protein tozu kullanılan diyetler gibi ama faklı nedenlerle, bu diyetler de yok olmaktalar. Çünkü bugün artık kullanıcılar, kendi deneyimlerinden edindikleri bilgileri, İnternet siteleri, forumlar, bloglar ve Twitter aracılığıyla paylaşabiliyorlar. Bu devri kapanmış diyetleri ortadan kaldıracak olanın, yine bu diyetleri gerçekten uygulamış insanların baskısı olacağını umuyorum. kilo-verme1

Kişiselleştirme: Kilo almanın kesin nedenlerine ulaşmak 20 milyon farklı vaka
Fransa’daki durum sorunu özetliyor: 20 milyon fazla kilolu insana karşılık birkaç yüz beslenme uzmanı var. Bu oran, fazla kilolara karşı savaşta mevcut tuzağı ortaya koymaktadır. Bu kişilerin sayısındaki artış konusunda söylenebilecek her Şey söylendi ve bunlar yıllardır sayısız defalar tekrar da edildi, ama bunca zamandır hiçbir şey yapılmadığı için bu sıkıntı ve rahatsızlık kaynağında en ufak bir düzelme olmadı.
Kitabımın ve onun anlattığı yöntemin etkisini artırmanın yollarını ararken, zihnimde çılgınca bir fikir belirdi.
Bu fikir, okurlarım her ne kadar azimli ve bu işe kendini vermiş olsa¬lar da, hastalarımla yüz yüze olup, operasyonu bizzat yönetmenin gerçeğine dayanıyor.

“Güzel, ama eğer bu notlar benimle ilgiliyse bende de bulunmalarını isterim, dedi. Biraz düşündükten sonra “Daha da iyisini yapabilirsiniz. Gereken bütün notları alın ve benim hakkımda bir kitap yazın, tamamen benimle ve benim vakamla ilgili bir kitap.”

Projenin şekillenmesi böyle oldu. Bunu, uzun zamandır kafamı kurcalayan şu delice fikrin gelişmesi izledi: İsteyen herkes için, eşsiz ve tamamen kişisel bir kitap yazmanın bir yolunu bulmak. Kendilerine özgü sebepleriyle birlikte, kilo durumları, bedenleri, yemekleri ile kişisel ilişkileri ve duyguları üzerine kapsamlı bir çalışma yapacaktım. Aşırı kilolu olmalarının tüm nedenlerini mercek altına alacak ve böylelikle onları düzeltebilmelerini sağlayacak bir kitap olacaktı bu. Ayrıca, kilo verme programını onların durumuna uyarlayıp kilo vermelerini sağlayacak ve tekrar kilo almalarını kalıcı olarak engelleyecekti.

Her birimizi, yemeği kendimizce kullanmaya iten nedenlerin izini sürmek için çok çaba sarf ettim ve buz dağının görünmeyen kısmıyla ilgili çok şey öğrendim. Burada yemek, temel fonksiyonu olan enerji sağlama amaçlı beslenme kaynağı olmaktan çıkmış, sınırlan olmayan, daha değerli bir şeyin kaynağı olmuştu: Haz almanın ya da hoşnutsuzluğun giderilmesinin kaynağı. İnsanların yemekle olan ilişkilerinde birbirlerinden ayrıldıkları nokta burasıydı.

, ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

GÖBEK BANDI